Наш мандруючий Робоклуб нарешті у зборі і починає свою подорож! Учора, 23 травня, відбулося перше навчання для тренерів клубу. У сєвєродонецький офіс «Восток-SOS» приїхали активісти та волонтери з рубіжанського дитячо-молодіжного розвиваючого центру «Моя Мрія». Саме в цьому центрі будуть проходити заняття протягом наступних трьох літніх місяців.

Roboclub

У планах же подорожування наборів іншими населеними пунктами Луганської області, щоб якомога більше дітей змогли познайомитися з дивом робототехніки!

Після декількох годин навчання за розділами LEGO, рубіжанські тренера поділились своїм досвідом з сєвєродонецькими колегами про розвиваючу гру для програмування Scottie Go Education. На літніх канікулах в офісі планується запуск клубу з неформального навчання за допомогою цієї гри. Сама гра розроблена для того, щоб зробити ключові концепції програмування доступними для дітей у віці від 6 до 12 років.

Передаємо слова подяки німецько-швейцарській організації Libereco – Partnership for Human Rights за підтримку ідеї мандруючого Робоклубу. Завдяки цьому у нас з’явилася можливість придбати планшети, ігрові набори LEGO Education WeDo 2.0 та розвиваючі ігри Scottie Go Edu.

Share