З жовтня 2015 у «Восток-СОС» працює клуб «Перезавантаження», в якому є різні напрямки і прийти до кожного з них можуть як наші земляки-переселенці, так і кияни.
Наприклад, в жіночому клубі «УспішнаЯ» збираються жінки, щоб поговорити про життя: про складнощі чи радості після вимушеного переїзду, про дітей та онуків, про досвід будування стосунків як з чоловіками, так і з раптово подорослішавшими дітьми, розповідають про свої хоббі і не тільки. Наприклад, майстриня Любов Миколаївна Саух цього разу поділилася своїм вмінням із іншими учасницями і провела майстер-клас з квілінгу.
IMG_0392IMG_0390IMG_0385
В підлітковому клубі «ПараЦікавих» відбулася зимова зустріч кіноклубу, де хлопці та дівчата подивилися «Це-Англія». Фільм вразив дітей своєю актуальністю і викликав безліч різноманітних емоцій та почуттів. Саме про почуття героїв фільму, власні почуття під час перегляду, складність висловити і яким чином висловлювати почуття відбулося обговорення в клубі.
IMG_0404IMG_0405

Нагадаємо, що засідання клубів відбуваються два рази на місяць. Якщо у вас є ідеї,якими Ви готові поділитися чи є цікавість прийняти участь у клубах. Не важливо, дорослий Ви чи дитина, мешканець Києва чи переселилися з зони АТО, телефонуйте нам за телефонами: 050 623 58 46, 093 537 04 53, 050 531 33 44, 050 987 68 70.
Ініціатива “Перезавантаження”: сприяння психологічній адаптації та соціальній інтеграції ВПО в Київській та Луганській областях» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії.

Share