pereselenci-zmozhut-braty-uchast-u-programi-dostupne-zhytlo-u-2018-roci7 грудня 2017 року відбулась зустріч представників НДО, що опікуються правами внутрішньо переміщених осіб, та головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Комнатним Сергієм Олександровичем. Зустріч була присвячена актуальному питанню участі ВПО в урядовій програмі «Доступне житло».

Зокрема, Комнатний С.О. заначив, що Держмолодьжитлом розроблений проект постанови про продовження дії програми у 2018 році, а також повідомив, що Проектом Закону про Державний бюджет України на 2018 рік передбачено виділення 100 мільйонів гривень на виконання програми для ВПО (хоча Фонд запитував виділення 1 мільярда гривень), що дозволить 500-м сім’ям придбати житло на пільгових умовах.

Крім того голова правління Фонду відповів на питання, що цікавлять переселенців при зверненні для участі у програмі. Так, ВПО не повинні надавати довідку про реєстрацію місця проживання, а також витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно повинен бути датований не пізніше, ніж за день до подання документів для участі у програмі.