Передали дитячому садочку на Дніпропетровщині обігрівачі для бомбосховища

Від початку повномасштабного вторгнення рф сирени в області лунали 1927 раз. Всупереч заявам країни-терористки про ураження військових об’єктів, російські бомби та ракети продовжують влучати в цивільну інфраструктуру, вбивати та травмувати жителів.

У Кам’янську працює Спеціальний дошкільний навчальний заклад №12 «Сонечко» для дітей з особливими потребами. Вихованцям майже щодня доводиться переховуватися в бомбосховищі під час повітряних тривог. Постійне перебування в таких умовах може нашкодити здоров’ю дітей і вихователів.

Цьогоріч у квітні Благодійний фонд «Восток SOS» долучився до вирішення проблеми. Ми передали дитячому садочку через БФ «Об’єднані добром» 5 електрообігрівачів, що забезпечать теплом хлопчиків і дівчаток під час перебування в бомбосховищі. 

Благодійна допомога закуплена в межах проєкту «Забезпечення соціально-вразливих груп населення засобами обігріву для проходження зимового періоду» за підтримки TIDES Foundation.

У межах проєкту від лютого 2023 року БФ «Восток SOS» передав шелтерам, лікарням, дитячим садочкам і постраждалим унаслідок війни в різних куточках України:

•  3287 складометрів дров;

•  2192 ковдри;

•  1950 обігрівачів;

•  1840 пакувань підгузків для дорослих;

•  776 буржуйок із комплектами димарів.

Новини