У рамках освітнього туру до столиці слухачі та слухачки «Школи прав людини: право бути захисником» познайомилися із представниками сімох правозахисних організацій та дізналася більше про їхню діяльність. 

Ідеться про ГО «Зміна», БФ «Восток SOS», Центр Громадянських свобод, Українську Гельсінська спілку з прав людини, Кримську правозахисну групу, Transparency International Ukraine, Freedom House.

Під час зустірчі із представниками цих організацій група дізналася більше про ситуацію із нападами на активістів та активісток, а також нюанси правової, фізичної та кібербезпеки. Крім того, фахівці розповіли алгоритм роботи адвоката у ситуації, коли із його клієнтом\ою щось сталося. 

Ще однією із тем, піднятих на зустрічах, була діяльність викривачів в Україні, а також виклики та ризики, пов’язані із нею. 

Проєкт впроваджує БФ Восток SOS в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Share