Виставка «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і складається зі стендів, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Матеріали для проведення виставки було надано Благодійним фондом «Восток-SОS», за підтримки естонської організації MTÜ Mondo.

Близько 970 учнів дізнались від своїх однолітків – спеціально підготовлених гідів, – про те, що лежить в основі поняття «права людини», для чого, коли та за яких обставин виникла та увійшла в життя людей усього світу ця концепція, та яким чином наразі регулюється дотримання прав кожного з нас.

Показ виставки відбувався в сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї, Сєвєродонецькій ЗОШ №1, Сєвєродонецькій ЗОШ №5, Рубіжанській ЗОШ №3 та Рубіжанській ЗОШ №4. Шкільні колективи використовували надані матеріали в якості додаткових наочних методичних джерел у системі офіційної освіти, та для інформаційних заходів. Виготовлення експозиції та її тур проводився за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та у співпраці з естонською організацією MTÜ Mondo.

Share