Минулого тижня, у місті Попасна пройшов «молодший брат» Фестивалю Думок – Освіта-Фест, який був організований Департаментом освіти і науки ЛОДА в партнерстві з БФ «Восток-SOS».

Scena

Захід був побудований за принципом Фестивалю Думок, що традиційно проходить у місті Сєвєродонецьк, тобто у форматі дискусійних майданчиків.

Всього було організовано тринадцять дискусій із нагальних питань освіти. На фестивалі були присутні вчителі, батьки, діти та представники адміністрацій шкіл Попаснянського району. В якості спікерів виступали спеціалісти із міжнародних організацій, поліції, та Департаменту освіти ЛОДА, а також викладачі ВУЗів.

Ploscha

Під час заходу представниці БФ “Восток-SOS” – Кішенко Юлія та Ворошилова Олександра провели дискусію щодо перспектив впровадження неформальної освіти в школах. Обговорення проходило жваво, а в деяких моментах навіть бурхливо. Під час обговорення учасники дискусії дійшли до висновку, що “Ми нічого не змінимо, поки кожен не почне мінятися”. Гості з оптимізмом сприйняли участь у процесах становлення неформальної освіти, всебічного розвитку школи та заявили про свою готовність до співпраці з громадськими організаціями.

Speaker

Як виявилося, лише незначна частина присутніх на обговорені спеціалістів мали досвід участі у заходах неформальної освіти. Отож попереду нас чекає чимало роботи в напрямку розвитку неформальної освіти, та багато нових і цікавих зустрічей.

Palatka
Share