Оголошуємо тендер на логістичні послуги

«Благодійний фонд «Восток SOS» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією надіслати цінові пропозиції для надання логістичних послуг у межах проєкту «Права людини для України».

Тендер передбачає вибір логістичної компанії для організації Тренінгів з міжнародного кримінального права в Донецькій та Луганській областях. Підрядники повинні мати відповідні КВЕД та досвід організації таких поїздок. 

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Або отримати, звернувшись за адресою: [email protected] чи надіславши листа за адресою: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203

Телефон для довідок: 099 736 42 41

Для участі у тендері просимо надавати свою пропозицію обов’язково з позначкою «Для участі у тендері в проєкті «Права людини для України» в електронному вигляді на пошту [email protected] або у паперовому вигляді на адресу: 01011, м. Київ, Печерський узвіз, 19, офіс 202, 203 

Пропозиції приймаються до 25 лютого 2022 року.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Пропозиції надавачів послуг повинні залишатися чинними до кінця листопаду 2022 з дати проведення тендеру.

Дата проведення тендеру – 28 лютого 2022 року.

Пропозиції оцінюватимуться тендерною комісією на комплексній основі (враховуватимуться вартість послуги, розмір комісії за надання послуги, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації). Про результати тендеру учасникам будуть розіслані повідомлення.

Новини