Командування ООС вимагає і надалі встановлювати програму “Дій вдома” і проходити самоізоляцію чи обсервацію особами, які перетинають КПВВ у Донецькій та Луганській областях.

Постанова Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року, яка скасовувала необхідність проходження самоізоляції / обсервації особами, які перетинають КПВВ не буде розповсюджуватись на контрольні пункти у Донецькій і Луганській областях. Про таке рішення Командувача ООС було повідомлено 31 липня 2020 року  на офіційній сторінці у  Facebook

“Громадяни, що слідують з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Варто врахувати, що громадяни України (крім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) будуть пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації. Для перетину лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції”, – йдеться у повідомленні.

Share