Цього навчального року школи Луганської області провели гру-симуляцію  «Модель ООН» за підтримки організації MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія)

25 та 26 листопада у комишуваському НВК вже втретє відбулася освітня гра «Модель ООН» серед учнів навчальних закладів Попаснянського району. На обговорення у цьому році винесли питання поліпшення екологічної ситуації у світі, а також захист прав та безпеки журналістів під час їх перебування в зоні військового конфлікту. Учасники в ролі дипломатів бурхливо доводили один одному свою точку зору, але наприкінці засідання все ж змогли порозумітися, і скласти пункти до резолюції.

12-13 грудня 2019 року старшокласники сєвєродонецької СЗШ № 6 виступили в ролі дипломатів, відтворюючи протягом двох днів роботу Комітету ради безпеки ООН з теми «Захист прав журналістів». Шляхом імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнались про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення. Підсумком стало прийняття резолюції та оголошення її на урочистому закритті Генеральної Асамблеї Моделі ООН у школі.

А зовсім нещодавно, 13-14 лютого у сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї також відбулась міська освітня гра-симуляція Модель ООН. Учасниками стали учні шкіл № 12, 1, 5 та ліцею, а також учні з Білокуракине. Шляхом імітації діяльності ООН делегатам довелось дізнатись про протидію катуванням та покарання в зонах проведення військових дій, під час кримінального судочинства.

В березні вже плануємо гру-симуляцію «Модель ООН» провести в Старобільській школі №4, Золотівській школі №5 та Білокуракинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Всім педагогам, членам адміністрацій та причетним до якісної підготовки гри, команда «Восток SOS» висловлює слова вдячності. Кожний колектив працював з віддачею, зустрічав гостей з щирими посмішками та теплими обіймами. 

Не можна не погодитися з тим, що Модель ООН більше ніж просто гра!

Share