12 лютого психологиня благодійної організації «Восток SOS» Тетяна Донцова провела психотерапевтичне заняття, для учасників психологічного клубу Довіра.

Метафоричні асоціативні Карти – унікальний, цікавий і несподіваний спосіб дослідження себе і своїх запитів.

Роздивляючись і описуючи карти, людина включає фантазію, запускає механізм асоціацій, які можуть привести до самих несподіваних рішень, поглядам і відкриттів. У зображеннях МАК зашифровано безліч послань. Розглядаючи, описуючи карту, людині можна зрозуміти те, чого не розумів до цього. Відкриваються можливості сприйняття, які протікають за межами свідомості – повідомляє Тетяна.

Зустріч клубу Довіра в Сєвєродонецьку з використанням асоціативних карт ще раз на практиці продемонструвала, що метафора дозволяє безпечно наблизитися до внутрішнього світу людини, відчути проблему як окремо наявну, побачити перспективу подолання як шлях зі своїми перешкодами, відчути ресурси.

Тільки погляньте на учасників, скільки емоцій і експрес – це і є результат роботи з Метафорично асоціативними картами. 


А вже 19 лютого у рамках психологічного клубу Довіра, учасники переглянули фільм «Ігри розуму», заснований на реальних подіях.

Враження від історії, яка полягає в основі сюжету, в учасників виявилися дуже різними. Для одних ключовими стали сила підтримка й любов, які допомогли головному герою. Для інших, це красива казка і не більше, що в реальному житті таке неможливе. Але, хай там як, ця стрічка заслуговує на увагу глядача. 

Обговорення фільму було гарячим, цікавим та корисним для кожного.
Радимо даний фільм до перегляду. 

Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та проводиться у співпраці з естонською організацією «MTU Mondo».

Share