21 лютого психологиня Благодійної організації «Восток SOS» Русана Дика, провела тренінг «Успішна комунікація в колективі» для співробітників сєвєродонецькому Центру зайнятості.

Процес комунікації в будь-якому колективі настільки важливий, що його якість безпосередньо впливає на результат роботи компанії або виробництва, в цілому. Необдумане різке слово, розмови «за спиною», недомовленість можуть спровокувати конфліктні ситуації, та, і в цілому, негативно відбитися на робочій атмосфері в колективі – зазначає Русана. 

Як розв’язувати складні питання, не ображаючи один одного? Як зачіпати болючі теми, зберігаючи при цьому, повагу і добре ставлення один до одного? Що таке ненасильницьке спілкування? На ці та інші актуальні питання відповіла психолог. А також, виконуючи вправу на цій зустрічі, учасники мали можливість отримати і закріпити нову навичку безконфліктної комунікації.

Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Естонії та проводиться у співпраці з естонською організацією «MTU Mondo».

Share