Чи знаєте ви як можна отримати реальну користь для своєї родини від масштабних державних реформ? Насправді все набагато простіше ніж здається з першого погляду! Реформи – це не лише довготривалі системні зміни в країні, а й доступні покращення для кожного.    

У Вас, чи Ваших родичів з’явились питання щодо процедури оформлення певної адміністративної послуги? Можливо, ви не впевнені, як на Вашу проблему вплинули новітні державні реформи? 

Якщо Ви відповіли «так», то наведені нижче брошури стануть Вам в нагоді. У них Ви знайдете покрокову інструкцію, слідуючи якій вдасться швидко вирішити наступні питання:  

  • Як оформити паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон? 
  • Як оформити пенсію? Що робити пенсіонеру-переселенцю у разі припинення виплат? 
  • Як оформити державну соціальну допомогу одинокій матері чи батьку? 

Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в наших брошурах:
https://cutt.ly/Byl12eV

Окрім інструкцій, у брошурах розміщена інформація про центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), ДП “Документ” та сервісні центри Державної міграційної служби, Управління праці та соціального захисту, Пенсійного Фонду України. Під час карантину надання сервісу може бути обмеженим, тож просимо попередньо уточнювати інформацію на сайтах відповідних послуг. 

Реформуючи роботу центрів з надання соціальних та адміністративних послуг, держава створює сервіс для кожного громадянина.  

Share