Проїжджаючи мальовничими берегами річки Сіверський Донець, мружачись від сонця, ковтаючи пилюку, втомлюючись від самого пересування під найпекучішим сонцем, ми доїхали до Лобачеве. Це те саме село де півтора тижня тому було непорозуміння, з недопущенням медичних працівників первинної ланки. Але, на цей час всі питання вирішені, є навіть деяка впевненість що найближчим часом таких негараздів не повториться. В селищі біля фельдшерського пункту як одного з небагатьох атрибутів урбаністичної інфраструктури, нас вже чекають люди. Не зважаючи на те що якимось дивом ми приїхали на пів години раніше, люди потроху починають збиратися, червнева спека, та дуже не міський темп життя підштовхує до того, щоб ефективно розв’язати соціальні виклики до обіду.

Близько 100 продуктових наборів й наборів гігієни поширили серед мешканців Лобачеве та Лопаскине.

І на цьому ми завершуємо наш героїчний шлях безмежним бездоріжжям Луганщини.


Нагадуємо що в рамках проєкту психологічна служба Восток SOS надає підтримку населення, допомагає впоратися з наслідками пандемії COVID-19, та карантинними заходами.

Телефон довіри (психологічна допомога):

+ 38 (050) 699 84 85


 Проєкт «Громадянсько-гуманітарна відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19 на сході України», реалізовано спільно з Друкарнею та Благодійним Фондом “New Way”. За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Неурядовою організацією “Хліб для миру”. 

Восток SOS – Допомагаємо Разом! 

Share