Спільний гуманітарний проєкт: Болотне й Піщане

Добігає логічного завершення наша місія надання гуманітарних наборів для верств населення у групі ризику,  в окремо взятих населених пунктах Луганської області.

Доля наважила нас віднайти три найізольованіші населені пункти Луганщини, до яких можна потрапити тільки після узгодження з Центром військово-цивільного співробітництва. Отримавши офіційний дозвіл, ми рушили в тур східноукраїнськими селищами.

Ці локації знаходяться на відстані приблизно 50-60 кілометрів одне від одного географічно в них взагалі не має нічого спільного. Крім розташування. Піщане і Болотене колись були гарним місцем відпочинку, для містян які прагнуть сховатись від метушні великого міста. Тихе й спокійне місце, в гарному куточку області, поблизу річка й обласний центр, все було добре й зручно до початку російсько-української війни. 

На жаль з початком війни, рай для відлюдників обернувся на квест з недоступності базових послуг, відрізаність від основних автомобільних доріг, віддаленість нових адміністративних центрів з одного боку, та наближеність лінії розмежування з усіма опціями такого сусідства – перетворило затишне малолюдне місце з рекреаційної зони, на щоденний подвиг для їх мешканців, медпрацівників, та таких організацій як ми. 

Цього разу було поширено 50 гігієнічних наборів, і ми рушили готуватись до завершальної подорожі.

Нагадуємо що в рамках проєкту психологічна служба Восток SOS надає підтримку населення, допомагає впоратися з наслідками пандемії COVID-19, та карантинними заходами.

Телефон довіри (психологічна допомога):

+ 38 (050) 699 84 85


 Проєкт «Громадянсько-гуманітарна відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19 на сході України», реалізовано спільно з Друкарнею та Благодійним Фондом “New Way”. За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Неурядовою організацією “Хліб для миру”. 

Восток SOS – Допомагаємо Разом! 

Новини