Юридична допомога: робота під час карантину

На початку квітня 2020 року до юристів Восток SOS звернулась громадянка України, яка має статус ВПО та мешкає в місті Рубіжне. Працює перукаркою як ФОП, має своє орендоване приміщення. Під час введених карантинних обмежень, вона перебувала у робочому приміщенні, займалась побутовими справами та підстригала свого родича.

До приміщення завітав патруль поліції, та склав протокол нібито громадянка порушила карантинні умови, але не зазначили підставу складання протоколу, та які саме “карантинні умови” вона порушила. Громадянка пояснила поліцейському, що вона не порушувала карантин, не вела комерційного обслуговування, та що в приміщенні знаходилась тільки вона та родич з усім дотриманням санітарних норм.

Протягом місяця, юрист Восток SOS консультував громадянку по даній справі. Днями ми отримали постанову суду. Суддя закрив справу, у зв’язку із відсутності складу правопорушення.

Ми продовжуємо регулярно надавати безкоштовні юридичні консультації, та допомагати у вирішенні справ – коли права громадян порушуються.

Наразі, ми маємо ще одну подібну справу – коли поліцейські склали адміністративний протокол на громадянина (мешканець міста Рубіжне), який начебто перебував у громадському місці без маски та документів. Хоча громадянин мав при собі смартфон зі встановленим додатком “Дія”. Наразі розгляд справи триває, юристи взяли під свою опіку.

Як розвиватимуться події даної справи – триматиме в курсі.

За будь-якими додатковими питаннями, звертайтесь на гарячу лінію юристів Восток SOS:

+38 (068) 664 21 04
+38 (099) 297 64 34
+38 (068) 827 28 95
+38 (095) 374 82 70

Восток SOS – Допомагаємо Разом!

Новини