Одного з перших днів літа завантажуючи гігієнічними наборами нашого відданого друга, та “ветерана гуманітарної допомоги” – автомобіль “Буся” – ми розговорились. Розказуючи один одному історії про літо, навіть не помітили як авто було повністю укомплектоване в дорогу. Ми рушили в напрямку Станично-луганського району, селищ Макарове, Валуйське та Вільхове.

Вже звичні вулички й  будинки – за шість років війни нам запам’яталися. Під’їжджаючи до будинків, помічаємо як члени громади активно працюють у власному господарстві, самотужки обробляючи перші літні огірки та вже червоні полуниці. Селища з найохайнішими городами й працьовитими мешканцями.

Тут добре знають та розуміють що рух – це життя, і якщо сам про себе не будеш турбуватись, то ніхто інший цього точно не зробить. З цими словами вони прокидаються до світанку, й лягають відпочивати вже після заходу сонця, коли цвіркуни починають активно співати. 

Ненадовго лишаючи сапку, вітаючи нас, пропонуючи свіжий огірок з городу, дякуючи за господарське відро й засоби гігієни – вертаються далі завзято сапати власні сади. Від’їжджаючи, ми помічаємо як вони споглядають у нашу сторону, бажаючи гарного дня.

Така вона – наша Луганщина.

В умовах пандемії, ми реалізували комплекс заходів для підвищення санітарно-гігієнічного потенціалу верств населення із групи ризику.


Також психологічна служба Восток SOS, надає підтримку населенню, допомагає впоратися з наслідками пандемії COVID-19, та карантинними заходами.

Телефон довіри (психологічна допомога):

+ 38 (050) 699 84 85


 Проєкт «Громадянсько-гуманітарна відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19 на сході України», реалізовано спільно з Друкарнею та Благодійним Фондом “New Way”. За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Неурядовою організацією “Хліб для миру”. 

Восток SOS – Допомагаємо Разом! 

Share