12 червня о 12.00 на офіційній, фейсбук сторінці Восток SOS відбудеться онлайн презентація результатів роботи моніторингової групи у Луганській області (травень 2020 року).

Тривалість одна година. Учасники презентують дані зібрані у звіті, розкажуть про методологію та мету дослідження. Учасники дізнаються про стан медичних закладів, та повну неготовність Луганської області забезпечити обсервацію людей, що перетинають лінію розмежування.

Учасники презентації, моніторингова група:

  • Костянтин Рєуцький — виконавчий директор БФ Восток SOS
  • Юлія Красільникова — голова правління БФ Восток SOS
  • Євген Васильєв — координатор програм моніторингу та документування порушень прав людини БФ Восток SOS

Моніторингова група Благодійного фонду Восток SOS у період з 2 по 19 травня 2020 року, відвідала КПВВ, населені пункти на лінії розмежування, медичні заклади та державні установи у Луганській області для того, щоб дослідити рівень готовності та потреби області з огляду на пандемію COVID-19. Окремо моніторингова група відвідала усі місця обсервацій у Луганській області, визначені рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (№13 від 15.04.2020 р.). Метою візитів була оцінка придатності даних місць для тривалого утримання людей, які можуть бути носіями коронавірусної інфекції.

Фейсбук сторінка Восток SOS

Подія презентації

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:

+38 093 145 57 88
[email protected] 

Share