Позаду три дні основного навчання «Школи прав людини: право бути правозахисником» ми багато встигли. По перше стали справжньою командою і насолоджуємося прекрасною атмосферою в групі.

Що розповідають учасники:

“Дуже сподобалися практики форум театру. Було цінним набуття ролей, при розборі реальних кейсів ЄСПЛ. Дуже комфортний формат роботи. Відмінно зайшов детальний розбір питань з вивчених тем”.

Учасники та тренери разом розбирали такі поняття як еволюція прав людини. Дискутували на тему “Виклики суспільства у сфері прав людини”.

На другий день навчання, всі дізналися про те, що таке стандарти прав людини і як вони визначаються. За яких умов обмеження прав людини є правомірними. Та за якими критеріями аналізувати інформацію з позицій прав людини.

І нарешті в третій день працюємо із яскравими представниками правозахисного руху, які з власного досвіду розповідають про систему захисту прав людини ООН. Та про те, як працює Європейська система захисту прав людини і які механізми захисту прав людини існують на національному рівні.

Продовжуємо рухатись вперед. Далі буде.

Навчання відбувається з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.


Проєкт «Школа прав людини: право бути правозахисником», впроваджує Благодійна організація Восток SOS в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Share