7 липня розпочався основний етап проєкту «Школа прав людини: право бути правозахисником». Натхнені правозахисною діяльністю, учасники зібрались в “Освітньому домі прав людини”. Кожен з них вже пройшли онлайн навчання і зараз час отримувати нові знання та навички у тренерів та експертів безпосередньо при зустрічі.

Сім днів ми будемо інтенсивно працювати над різними напрямками роботи правозахисників, планувати власні ініціативи та вчитись впроваджувати їх в життя. 

Справжні професіонали з провідних правозахисних організацій України розкажуть все, про сучасні виклики та стандарти прав людини,  про основні проблеми та тенденції. Поділяться власним досвідом роботи в кризових ситуаціях. 

Учасники говорять:

Дуже хочемо бути агентами змін, є велике бажання впровадити в життя власні ініціативи на захист людей які піддаються тиску через свою правозахисну діяльність.

Очікується конструктивна комунікація, є бажання познайомитись з інструментами захисту правозахисників, отримати знання про міжнародні стандарти та сучасні виклики у сфері прав людини. 

Вьо до нових знань! 


Навчання відбувається з дотриманням карантинних норм.


Проєкт «Школа прав людини: право бути правозахисником», впроваджує Благодійна організація Восток SOS в партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Share