Після карантину – фізкультура буде практичною: гуманітарна допомога

Поки через карантинні заходи учні тільки мріють пробігтися класами рідних шкіл, ми раді згадати маленьку історію благодійності, яка досягла Петропавлівської школи №1 наприкінці зими.

Учні третього класу естонської школи Vanalinna Hariduskolleegiumi щороку за традицією жертвують на благодійність частину суми зі своїх різдвяних подарунків. 

Цьогоріч, ця пожертва матеріалізувалася в кілька якісних баскетбольних м’ячів, якими відтепер користуються на уроках фізкультури в імпровізованому спортивному залі школярі української школи на сході України

Минулого тижня нові баскетбольні м’ячі, придбані за благодійні внески, які були зібрані в Естонії, прибули в Україну.

Школа Петропавлівка розташована в Станично-Луганському районі, в безпосередній близькості від лінії розмежування, менш ніж в 5 км. Тренажерний зал не був призначений для школи, але рішення було знайдено розумно – стіна між двома класами була видалена, і тепер більше місця використовується для уроків фізкультури. Нові баскетбольні м’ячі були перевірені учнями п’ятого класу, та вчителем фізкультури. Щаслива Петропавлівська шкільна родина дякує і вітає донорів.

Донорами були хлопчики третього класу Староміська педагогічного коледжу та їх сім’ї. Ця пропозиція від батьків, що хлопчики жертвують частину суми на різдвяні пакети на благодійність щороку.

Після завершення карантину, заняття фізкультури будуть цікаві та практичні в Петропавлівській школі!

Восток SOS – Допомагаємо разом!

Новини