Скомплектувавши першу партію гігієнічних наборів, ми рушили в недалеку, але героїчну подорож бездоріжжям Луганщині. Знаючи кожен камінчик та ями, які зустрічали дорогою, ми приїхали у смт Петропавлівка.

Зустрівши перших мешканців, передавши перші гігієнічні набори та заручившись підтримкою. Попросили нас познайомити з найбільш вразливими групами населення, які під час пандемії COVSD-19, мають лишатись дома. Тому ми рушили до адресної роздачі, та надали наступні гуманітарні набори.

До гуманітарних наборів увійшли: 3 серветки для підлоги, 2 півлітрові пляшки «Білизни», 15 брусків мила та 2 упаковки гумових рукавиць. Набір був укомплектований у полімерне цеберце. 

Після Петропавлівки ми рушили  до міста Щастя, яке за 11 кілометрів від тимчасово окупованого Луганську. Сформували маршруту з врахуванням адрес найбільш вразливих категорій населення міста.

Випили каву, трохи перепочили обмірковуючи 6 років війни, та нашої щоденної роботи, та рушили містом, тримаючись встановленого маршруту, поширюючи гуманітарні комплекти.

Долаючи перепони у вигляді зачинених під’їздів, незліченних сходинок ми завершили видавати гуманітарну допомогу, вручив крайній набір. Перепочивши, вирушили до Сєвєродонецька, готуватись до наступного дня, наступних викликів і наступних пригод.

Проєкт «Громадянсько-гуманітарна відповідь на кризу, спричинену пандемією COVID-19 на сході України», реалізовано спільно з Друкарнею та Благодійним Фондом “New Way”. За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Неурядовою організацією “Хліб для миру”. 

Восток SOS – Допомагаємо Разом! 

Share