2 квітня о 14.00 на офіційній FaceBook сторінці Восток SOS відбудеться онлайн презентація результатів моніторингового звіту “Стабільно Важкий: Стан підготовки медичних закладів Луганської області до епідемії Covid-19”.

Учасники презентації, моніторингова група:

  • Юлія Красільникова
  • Євген Васильєв
  • Євген Бондаренко
  • Данііл Попков

Тривалість одна година. Учасники презентують дані зібрані у звіті, розкажуть про методологію та мету дослідження. Також прокоментують яку реакцію викликав звіт в органів місцевого самоврядування та державного управління після його публікації, та що змінилось за тиждень.

Пару слів про моніторинг:

В період з 22 до 25 березня, було визначити ступінь готовності медичних закладів та державних адміністрацій Луганської області до епідемії COVID-19. Учасники моніторингової групи досліджували стан матеріально-технічного забезпечення, укомплектованість медичним персоналом, наявність критично необхідних профілактичних та лікувальних засобів, психоемоційний стан лікарів і чиновників, відповідальних за координацію дій під час надзвичайної ситуації. Моніторингова група також звертала увагу на запроваджені місцевими адміністраціями карантинні заходи, роботу з виявлення потенційних носіїв вірусу та комунікацію державних адміністрацій із місцевими спільнотами.

Метою моніторингу було визначення нагальних потреб і слабких місць системи охорони здоров’я на Луганщині для подальшого об’єднання зусиль державного, комерційного та громадського секторів, задля ефективної протидії поширенню епідемії COVID-19 і подолання її негативних економічних та соціальних наслідків.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
+38 093 145 57 88
[email protected]

⬇️ Перегляд звіту на сайті:
https://cutt.ly/2tQOuZ5

⬇️ Завантажити PDF:
https://cutt.ly/6tQOeaw

⬇️ Переглянути PDF:
https://cutt.ly/3tQS3Fi

⬇️Read the report on the site:
https://cutt.ly/utTNLNx

⬇️Download the full PDF report:
https://cutt.ly/htTNPfP

⬇️View the full report online:
https://cutt.ly/jtTBH7Q

ВОСТОК SOS — ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ!

Share