Не гальмуй. Контролюй: запрошуємо на тренінги з громадського контролю за діями силовиків

Тренінги відбудуться у форматі офлайн у Маріуполі та Слов’янську 5 і 6 червня.

Чому треба взяти участь у тренінгу?

Постійна взаємодія із силовиками в Донецькій області вимагає будь-кого у цьому регіоні знати правила взаємодії з ними. Крім того, іноді й додаткового захисту від можливих зловживань та порушень. Перетин КПВВ, перевірка авто та житла, затримання для встановлення інформації для великої частини жителів регіону стали майже побутовими.

Про що говоритимемо?

  • Якими є правила гри? Правовий режим в зоні ООС та спеціальні повноваження правоохоронців.
  • Чому ми можемо контролювати силовиків? Правові підстави для здійснення громадського контролю
  • Типові порушення з боку правоохоронців та як правильно здійснювати їхній моніторинг.Аби не згубити інформацію про тренінги – позначайте подію у потрібному вам місті як «Цікаву»

Маріуполь: 5 червня з 11:00 до 16:00 конференц-зал Reikartz Mariupol (вул. Георгіївська 79) https://fb.me/e/1mEtQDzZc

Слов’янськ: 6 червня з 10:00 до 14:00Друкарня, вул. Василівська, 37.https://fb.me/e/EFPIJXko Тренером під час навчання буде експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов.

Участь у тренінгу безкоштовна, а кількість учасників та учасниць обмежена, тож покваптеся зареєструватися за посиланням:Слов’янськ: https://forms.gle/2QD6fPNRDvtSssSz7 Маріуполь: https://forms.gle/DX86CMBD5iRLqLRk8

Навчання дає можливість долучитися до волонтерської роботи нової мережі “HR Guard”. Її головне завдання – громадський контроль за діями правоохоронців та військовослужбовців в Донецькій та Луганській областях. Детальніше: https://www.guard.org.ua/

Новини