Навчання для активістів: освітні вебінари та менторство

21 березня розпочнеться серія заходів для представників громадянського суспільства та активістів. У межах навчання відбудеться 6 онлайн-вебінарів щодо запуску громадської діяльності. 

Учасники та учасниці навчатимуться фандрейзингу та грантрайтингу, комунікаціям, волонтерському та проєктному менеджменту, юридичним і законодавчим аспектам діяльності. Також активісти здобуватимуть навички психологічної самопідтримки та надання первинної підтримки колегам.

Хто може взяти участь?

  1. Волонтери громадських організацій.
  2. Активісти та ініціативні об’єднання, що ведуть незалежну волонтерську діяльність. 
  3. Громадські організації, що залучають до роботи волонтерів.
  4. Всі, хто планує заснувати або нещодавно заснував ГО.
  5. Працівники та волонтери ГО, які хочуть розвинути навички ведення громадської діяльності.

📆Навчання відбуватиметься двічі на тиждень з 18:00 до 19:30 (щовівторка та щочетверга). 

«Запрошуємо всіх, хто починає роботу у громадських ініціативах, а також тих, хто має професійний досвід. Цикл вебінарів допоможе поглибити знання та здобути корисні знайомства серед активістів і професіоналів із різних сфер», – розповіла Ксенія Синєокова, координаторка проєкту, представниця Благодійного фонду «Восток SOS».

Заявки приймаються до 19 березня, реєстрація за посиланням.

Після завершення повного циклу вебінарів учасники та учасниці зможуть отримати менторську підтримку, а також супервізію організації від досвідчених менторів Інституту лідерства та управління УКУ (для команд не менше 6-8 осіб).

Цикл вебінарів реалізується в межах проєкту «Пункт 7» («Сприяння соціальній згуртованості в Україні») у партнерстві з Американською асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI), Благодійним фондом «Восток SOS», Інститутом лідерства та управління УКУ.
Залишилися запитання? Сміливо пишіть їх на електронну адресу [email protected] (Ксенія Синєокова, координаторка проєкту, представниця Благодійного фонду «Восток SOS).

Новини