Nabir_na_treningБлагодійний фонд «Восток-SOS» та Democracy Reporting International оголошує набір на тренінг:

«ФІКСУВАТИ ТА РЕАГУВАТИ: ЗВУЖЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІЗМУ»

3-4 листопада 2018

м. Тернопіль, конференц-зал готелю Avalon, просп. Степана Бандери, 2

Громадські організації, ініціативи, волонтерські групи є вирішальною рушійною силою реформ в Україні. Така провідна роль та надзвичайна активність можливі серед іншого тому, що після Революції Гідності свобода об‘єднань як в теорії, так і на практиці не зазнає утисків, якими відомий попередній політичний режим. Проте, методи, які дозволяють обмежувати діяльність громадських активістів, все ж існують. Це — обшуки офісів організацій, затримання їх працівників, перевірка фінансової діяльності організацій, переслідування та сфабриковані звинувачення, вимоги додаткового звітування, тощо. Найчастіше такого неправомірного тиску зазнають активісти, які займаються правозахисною чи антикорупційною діяльністю.

Як фіксувати такі випадки та сприяти їх належному розслідуванню? Що можуть вимагати владні структури у громадських активістів та як протидіяти незаконним вимогам? Чим та як допоможе адвокат якщо до Вас прийшли з обшуком чи з виїмкою документів? Як не підірвати довіру партнерів та формувати громадські коаліції у кризових випадках? Як висвітлювати інциденти у медіа? Чи можливо та як бути готовим до переслідування та спроб застосувати фізичне насильство?

Знання та навички з даних питань, а також можливість скласти індивідуальні безпекові стратегії, представники та представниці громадських організацій з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Тернопільської областей зможуть отримати під час дводенного тренінгу, що проходитиме у місті Тернопіль 3-4 листопада 2018.

Тренінг є третім заходом серії, присвяченої звуженню можливостей для громадського активізму та методам реагування на це правозахисників. Він проходитиме у форматі, що комбінує теорію та практику, а також гнучко враховує індивідуальні запити громадських активістів. В результаті тренінгу в його учасників буде сформоване бачення власних безпекових стратегій, що серед іншого досягатиметься завдяки моделюванню кризових ситуацій. Організатором тренінгу є DRI у співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» та Freedom House.

Ви можете взяти участь у заході якщо:

•    Займаєтесь громадською діяльність у Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській чи Тернопільській області.

•    Заповнили та відправили ОНЛАЙН-АНКЕТУ до 27 жовтня 2018 року.

Транспортні витрати та кошти пов‘язані з перебуванням та харчуванням покриває організатор (умови та деталі після отримання підтвердження від організатора про участь).

За додатковою інформацією звертайтесь:

Дмитро Коваль, координатор тренінгу DRI в Україні, [email protected]

Share