Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій опублікувало законопроєкт «Про державну політику перехідного періоду» для ознайомлення та надання пропозицій.

Документ потребує ретельного вивчення, оскільки значний за обсягом, майже 100 сторінок, та декларує уніфікацію підходів та узагальнення чинного законодавства в сфері окупації та збройного конфлікту щодо тимчасово окупованих територій України.

Після збору пропозицій документ доопрацюють, додатково опублікують а та направлять на розгляд до Верховної Ради України. 

Коаліція громадських організацій, які опікуються питаннями захисту і дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та подолання негативних наслідків збройного конфлікту та окупації, до складу якої входить Восток SOS, отримали законопроєкт для опрацювання та надання висновку і готові коментувати законодавчу ініціативу ЗМІ та інших зацікавлених сторін.

Також, після підготовки експертного висновку Коаліція опублікує свою позицію стосовно законопроєкту «Про державну політику перехідного періоду» на сторінках організацій-учасниць.

До складу Коаліції входять:

БФ “Право на захист”

Центр прав людини ZMINA

Кримська правозахисна група

Благодійний фонд Восток SOS 

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”

ГО “Крим SOS”

ГО “Донбас SOS”

Share