Менеджерка БФ «Схід SOS»: «Моя мрія – щоб усі люди старшого віку побачили перемогу України»

Ольга народилася та виросла в місті Луганськ. У 2014 році переїхала до Сєверодонецька, а після початку повномасштабного вторгнення – до Івано-Франківська. У лютому 2022 року долучилася до Благодійного фонду «Схід SOS» і очолила штаб видачі благодійної допомоги, а також координувала процес евакуації. 

«У квітні, коли я переїхала до Івано-Франківська, разом із командою БФ «Схід SOS» я шукала приміщення, які можна відремонтувати для розміщення евакуйованих із прифронту представників маломобільних груп населення та людей з інвалідністю», – поділилася менеджерка. 

За 2 роки було зроблено чимало: відремонтовано будівлю в селищі Більшівці та селі Блюдники, оснащенно та відновлено шелтери, проте найбільше Ольга пишається створенням геріатричних центрів для представників маломобільних груп населення та людей з інвалідністю в селищі Лисець і місті Калуш. 

«Найскладніше – домовитися зі представниками громад щодо подальшого супроводу та фінансування центрів. Зокрема й через те, що такі ініціативи навантажують місцеві бюджети», – зазначила вона

Найбільше Ользі запам’яталася історія чоловіка з інвалідністю на ім’я Анатолій, його ми евакуювали з міста Лиман. Населений пункт потерпав від ворожих атак, навіть будинок врятованого зруйнувала армія рф, проте чоловік не міг самостійно покинути зону бойових дій. 

«Нині Анатолій живе в геріатричному центрі в Калуші, який ми відновили за підтримки Deutsche Bahn Foundation, German Doctors і Libereco. Чоловік має неймовірну жагу до життя. Ми йому купили шахи, тож тепер він постійно в пошуку гідного суперника. Зазвичай Анатолій всіх виграє», – розповіла спеціалістка.

Головна мрія Ольги – щоб усі люди старшого віку побачили перемогу України. Вона впевнена, що в майбутньому буде важко, всі ми матимемо чимало роботи, що буде спрямована на відновлення та становлення сильної демократичної країни. 

Команда відбудови БФ «Схід SOS» вже відновила 320 будинків у Харківській області та 162 – у Донецькій.

Якщо ви потребуєте допомоги з відновлення житла, що було пошкоджено внаслідок бойових дій на території Харківської та Донецької областей, звертайтеся з понеділка по суботу (8:00-18:00) за номером кол-центру: 0800 332 614.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про менеджера напряму відбудови Олександра.

Новини