Кожна історія важлива: міжнародний проєкт для української молоді

Українська молодь віком 18-35 років може долучитися до проєкту «Розповісти наші історії: спогади молоді про стійкість і пошук прихистку», завждяки якому учасники зможуть поділитися історіями переміщення, стати частиною міжнародного проєкту та поїхати на десятиденну резиденцію до Німеччини.

«На учасників чекає навчання методичним навичкам усної історії. За допомогою художника вони створять графічний роман, його буде презентовано в Німеччині та Україні», – розповіли організатори.

Метою проєкту є зробити видимими історії про війну та життя в новому місці, а також взаємна підтримка через обмін досвідом між молоддю України та Німеччини. 

Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з Інститутом Густава Штреземана в Нижній Саксонії (Gustav Stresemann Institut in Niedersachsen e.V.) та Libereco – Partnership for Human Rights e.V. шукають аплікантів, які мають особистий досвід у контексті переміщення внаслідок повномасштабного вторгнення росії, цікавляться або працюють у сфері усної історії. Напрям актуальний для дослідження українського суспільства під час війни. Фіксування пережитого проводиться за допомогою інтерв’ю.

Умови відбору:

  • вік 18-35 років;
  • знання англійської мови на розмовному рівні;
  • наявність закордонного біометричного паспорта. 

Відібрані учасники з України та Німеччини зустрінуться в центрі GSI в Бад-Бевензені (Німеччина) 19-29 травня. У резиденції вони створять графічний роман. 

Кандидатам необхідно заповнити анкету до 31 березня 2023 року.

Пов’язані з участю витрати покривають організатори. Проєкт реалізується за підтримки Stiftung Erinnerung, Verantwortung, Zukunft (EVZ).

Залишилися запитання? Сміливо пишіть їх на електронну адресу [email protected] (Юлія Кішенко, менеджерка освітніх програм БФ «Восток SOS»). 

Новини