ІТ-компанія «Grammarly» задонатила $50 000 Благодійному фонду «Восток SOS»

ІТ-компанія «Grammarly» задонатила $50 000 Благодійному фонду «Восток SOS», аби підтримати жителів Херсонщини, Миколаївщини та Дніпропетровщини після підриву окупантами Каховської ГЕС. На ці кошти закупили та передали благодійну допомогу постраждалим від російського теракту.

  • Вода питна – 356 162,17 грн
  • Ємності для води – 306 374,05 грн

Потреба у воді на місці теракту була першочерговою, тож оперативно забезпечували жителів Херсонщини та Миколаївщини доступом до безпечної питної води.

  • Товари для тварин – 61 892,08 грн

Ми допомогли 38 котикам Херсонщини, які потрапили у притулок «Вау Пау» у Львові. Тварини перебували у стані стресу та потребували лікування та догляду.

  • Будівельні матеріали – 1 112 544,20 грн

Матеріали дозволили розпочати процес відновлення житла та приміщень, що були підтоплені через теракт окупантів. Ми доставили їх до сіл Миколаївської та Херсонської областей (Антонівка, Микільське, Придніпровське, Мирне).

«Під час війни свідомий бізнес є плечем підтримки для гуманітарних ініціатив. У перші години трагедії фонд долучився до рятувальної місії, ми закуповували все необхідне для постраждалих регіонів і рятувальних служб. Українські компанії оперативно реагували на збір коштів. Ми щиро дякуємо команді потужного проєкту «Grammarly» за допомогу», – прокоментувала голова правління БФ «Восток SOS» Катерина Скрипова.

БФ «Восток SOS» від перших годин трагедії допомагає жителям Херсонської та Миколаївської областей. Екіпажі евакуювали людей старшого віку, зокрема й багатодітні сімʼї, представників маломобільних груп населення та людей з інвалідністю. Крім того, ми кооперувалися з партнерськими фондами, що опікувалися тваринами, оперативно передавали гуманітарну допомогу та питну воду, закуповували необхідну техніку та оснащення для рятувальників і працівників комунальних служб. Наразі фонд продовжує системно підтримувати постраждалих

Новини