3-5 грудня прифронтові громади, котрі стали учасниками навчально-практичного курсу «ГУРТОМ»: Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області» зустрінуться з експертом зі Словаччини Самуелем Года.

Самуель відвідає команди у громадах Попасної, Золотого, Гірського, Тошківки, Нижньотеплого, Сотенного та Комишного. Представники органів влади та місцевого самоврядування і місцеві активісти разом з експертом обговорять актуальні проблеми та соціально-економічні перспективи своїх громад, спираючись на досвід і успішні практики Словаччини.

Самуель Года працює в Словацькій асоціації зовнішньої політики та є доцентом Університету економіки у Братиславі. Серед його дослідницьких інтересів – трансформація конфліктів, затяжні конфлікти на пострадянському просторі, кооперативна безпека та процеси ухвалення рішень. Самуель працював менеджером проектів у галузі міжнародних відносин і безпеки, партисипативної демократії і молоді, миру і безпеки, переважно в країнах Вишеградської групи, Республіці Молдова та в Україні. У 2018 і 2019 роках обіймав посаду спеціального представника чинного Голови ОБСЄ з питань молоді та безпеки.

Контакти: (096) 596 57 86, [email protected] – Юлія Красiльникова. 

Візит проводиться в рамках проєкту “Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області”, який  реалізується БФ Восток SOS при підтримці Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.


Share