Голова правління Восток SOS Юлія Красільникова увійшла до гуманітарної підгрупи української делегації в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Довідка: Юлія Красільникова – народилася у місті Довжанськ (колишній Свердловськ Луганської області) і до 2014 року жила та працювала на Луганщині. Була очевидецею та учасницею подій в Луганську взимку 2013 та навесні 2014 років.

До початку конфлікту жила у Луганську, де працювала в правозахисній організації “Поступ”.

З 2014 року працювала на лінії розмежування в рамках групи гуманітарного реагування та моніторингових місій.

Крім того, Юлія співзасновниця Благодійного фонду «Восток SOS», який з 2014 року допомагає постраждалим від війни.

Має досвід гуманітарної допомоги місцевому населенню у труднодоступних населених пунктах під час активної фази війни та організації допомоги вимушеним переселенцям.

Тривалий час Юлія координувала роботу з документування порушень прав людини в ході збройного конфлікту, допомагала у звільненні заручників, підтримувала їхні сім’ї та сім’ї зниклих безвісти, а також неодноразово брала участь у міжнародних моніторингових місіях у прифронтових населених пунктах Луганської та Донецької областей.

Крім того Юлія має досвід роботи з розвитку місцевих громад в прифронтовій території Луганської області в період з 2016 по 2020 роки.

З березня 2020 року голова правління Благодійного фонду “Восток SOS”.

Share