Фестиваль думок 2019 чекає на тебе і твої ідеї!

Це означає, що саме ти можеш запропонувати  важливу для тебе, твоєї спільноти або міста тему!

Це може бути що завгодно, наприклад, освіта, реформи, організація міського простору чи впровадження законодавчих ініціатив. Або ж можемо дискутувати про фотографію, кіно, спорт, мистецтво, екологію чи щось інше, що турбує тебе прямо зараз.

Красиві і зручні майданчики для дискусій  на свіжому повітрі будуть у твоєму розпорядженні в день фестивалю.

А тепер про головне!

Теми для дискусійної або освітньої локації фестивалю можна пропонувати вже сьогодні. Ти можеш запропонувати себе або знайомого в якості експерта(ки). Ми допоможемо запросити цікавих людей із запропонованої тобою теми в якості співдоповідача чи опонента, а також знайти модератора(ку) і створити комфортну атмосферу для дискусії. Для цього потрібно заповнити анкету тут. Теми приймаються до 9 червня включно. Далі на нас чекає непростий відбір і з тими чиї теми будуть найактуальніші та найцікавіші, організатори за два місяці до Фестивалю підготують повноцінні дискусії. А для того, щоб дізнатись які теми будуть відібрані для програми фестивалю, стежте в анонсах на сайті БФ “Восток-СОС” або на сторінці заходу в фейсбуці: Фестиваль думок 2019

Якщо ти хочеш приєднатися до команди організаторів та отримати досвід створення таких івентів, раді будемо бачити тебе в якості волонтера(ки) фестивалю. Подати заявку можна тут. Ми зв’яжемось з тобою за місяць до Фесту.

А тепер інформація про сам фестиваль:

В день Фесту буде велика кількість дискусій на суспільно важливі теми за участі цікавих спікерів – лідерів думок, які можуть розповісти про свої теми, підтримати дискусію з опонентами або людьми які симпатизують цій тематиці, а всі охочі можуть прийняти участь у дискусіях і звичайно ж побудувати нові плани, знайти цікаві контакти і можливо трішки змінити світ. А ще можна почути надихаючі виступи, обмінятися думками з суспільно-політичних питань, отримати нові знання і свіжі ідеї, взяти участь в семінарах.

В день фестивалю плануємо створити з Сєвєродонецька – центр культурного життя сходу України. Але не єдиними дискусіями так би мовити)), а й майстер-класами, перформансами, великою дитячою локацією, музичним концертом, кінопоказом.

Більше про формат Фестивалю думок:

Фестиваль це креативний досвід країн Скандинавії та Балтії для обміну думками, який з’явився в той момент, коли інтернет і ТВ-майданчики вичерпали себе і людям знов стало потрібно спілкуватися в реальності, бачити один одного. З досвідом Фестивалю думок в Естонії можна ознайомитися на сайті фестивалю. Перший в Україні фестиваль думок пройшов в 2017 році в Сєвєродонецьку. Про те як це було можна прочитати тут. А про Фестиваль думок 2018 тут

Слідкуйте за новинами фестивалю в Facebook.

Контакти для зв’язку: [email protected], (099) 078-46-66

Організатори «Фестивалю думок» Благодійний фонд «Восток -SOS» та естонська організація MTÜ Mondo в партнерстві з Democracy Reporting International та Libereco – partnership for human rights. Інформаційний партнер фестивалю Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян та генеральний інформаційний партнер телеканал UA: Донбас і UA: українське радіо Пульс

Чеський центр є співорганізатором події.

Фестиваль відбувається в рамках програми Transition Promotion Program за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії і Посольства Швейцарії в Україні.

Новини