Евакуація маломобільних людей в Берлін

“Ви знаєте, ми до останнього не вірили, що зможемо вирватися з цього пекла й побачити мирне життя.” — подібні фрази команда Восток SOS постійно чує від людей, яких нам вдалося евакуювати з прифронтових територій.

І зараз ми можемо дійсно подарувати можливість евакуйованим розпочати нове життя й спокійно зустріти старість. У жовтні, в співпраці з CF Help For Ukrainians нам вдалося доправити до Берліну 40 людей з місць проведення бойових дій й тимчасово окупованих територій. З них 12 маломобільних осіб, яким потрібен постійний догляд й турбота.

Команда Восток SOS та CF Help For Ukrainians потурбувалися й про це — всі евакуйовані будуть безоплатно розміщені в профільних закладах й забезпечені усім необхідним. Дякуємо команді Libereco – Partnership for Human Rights, які допомогли з розміщенням 12 маломобільних осіб.

На реалізацію поїздки було витрачено 100 000 грн ваших донатів.

За ці кошти ми:

  • Організували медичний супровід постраждалим.
  • Закупили ліки, продукти харчування й воду в дорогу.
  • Оплатили роботу водіїв й покрили різні логістичні витрати

Дмитро й Вікторія з CF Help For Ukrainians потурбувалися про транспорт, знайшли водіїв та організували логістику. Дякуємо друзі!

Ми не зупиняємося й вже готуємо наступну місію! І нам потрібна ваша допомога. 31 жовтня й 7 листопада дві групи евакуйованих мають потрапити в Берлін, з них 38 маломобільні. Для цього нам потрібно зібрати мінімум 200 000 грн.

Підтримати нашу діяльність ви можете за реквізитами:
Одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС»
Код ЄДРПОУ: 39764400
IBAN: UA893005280000026007455028483
Призначення платежу: Благодійний внесок

Інші реквізити й валютні рахунки за посиланням: https://vostok-sos.org/pidtrymaty/rekvizyty-dlia-hroshovoho-perekazu/

Новини