Експерти та експертки з Естонії провели низку воркшопів у школах Луганщини

Школярів та школярок у Сєвєродонецьку та Лисичанську, а також студентів Луганського державного унiверситету внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка та  юридичного факультету CНУ ім. Володимира Даля навідали естонський письменник, перекладач та художник Маргус Латтік (Матхура), випускник юридичного факультету Тартуського університету в Естонії Стевен-Христо Евестус, а також Еріка Церкасіна, Марі Кінкс та Дарія Доценко. 

Так, пан Матхура –  проводив воркшопи з креативного письма для учнів  шкіл №1 и №5 у Сєвєродонецьку та Лисичанської школи №24 і НВК “Гарант”. 

Стевен-Христо Евестус – випускник юридичного факультету Тартуського університету в Естонії. Був прокурором майже 17 років у період з 2002 до 2018 року, останнім часом працював головним державним прокурором у Генеральній прокуратурі Естонії. Основними напрямками роботи були організована злочинність, економічні злочини та основні корупційні справи. Він проводив воркшоп для курсантів Луганського державного унiверситету внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка та студентів юридичного факультету CНУ ім. Володимира Даля. Під час заходу обговорювались виклики у сфері боротьбі з корупцією, важливості дотримання етичних стандартів, відкритості та підзвітності перед суспільством.

Еріка Церкасіна – провела воркшопи з прав людини для учнів старших класів Рубіжанських шкіл №3 та №4, а також для учнів Сєвєродонецьких шкіл №14 та № 15

Марі Кінкс – провела воркшопи з англійської мови для учнів 6 класів Рубіжанських шкіл №3 та №4, а також для учнів молодших класів Сєвєродонецьких шкіл №14 та № 15.

Дарія Доценко – провела воркшоп з тімбілдингу для учнів 10 класу Сєвєродонецької школи №1 та воркшопи для вчителів з неформальних методів роботи з дітьми  Сєвєродонецької школ №5, Лисичанської школи №24 та Лисичанського НВК «Гарант».

Новини