«Дякую, що допомагаєте дбати не лише про ментальне, але й про фізичне здоров’я», – безоплатні медичні послуги для відвідувачок «Затишно space» в місті Хуст

Безпечний простір «Затишно space» – це місце підтримки, захисту та турботи про українських жінок і дітей. В межах проєкту для відвідувачок спейсу в місті Хуст діє унікальна програма – вони можуть скористатися безоплатними медичними послугами.

За направленням від сімейних лікарів жінки можуть пройти консультації та обстеження у профільних фахівців, а також здати лабораторні аналізи. 

Від липня цими можливостями скористалися понад 90 жінок і дітей. Зокрема, в межах програми були оплачені візити до дерматолога, кардіолога, гастроентеролога, гінеколога, невролога, офтальмолога, ортопеда, ендокринолога, уролога та УЗД-діагноста. 

«Дякую, що допомагаєте дбати не лише про ментальне, але й про фізичне здоров’я. Ми місяцями відкладали обстеження, чекали на кращі часи. Медична сфера – дороговартісна, тому ця можливість для нас дуже цінна! Я та діти отримали кваліфіковані консультації та аналізи, тепер почуваємо себе спокійнішими, бо знаємо, що та як», – поділилася відгуком пані Анна. 

Проєкт «Затишно space» у місті Хуст реалізується Благодійним фондом «Восток SOS» за фінансової та технічної підтримки швейцарського БФ «Solidar Suisse». 

Посилання на канали «Затишно space» тут.

Новини