Дякуємо всім, хто долучається до підтримки українських благодійних фондів

Наш фонд отримує величезну підтримку. Люди відправляють донати, теплі слова в повідомленнях і коментарях, ставлять вподобайки та поширюють дописи. Дякуємо! Це мотивує продовжувати роботу, а також зігріває серця команди.

Водночас відомі організації та великі компанії спрощують повсякденні процеси. Функції їхніх онлайн-сервісів ми використовуємо щодня. Вони допомагають налагоджувати та оптимізувати обмін документами, переклад, вичитку текстів, пошук персоналу та безліч інших задач.

  • Дякуємо Grammarly Ukraine за те, що робите нашу комунікацію англійською краще. Наш благодійний фонд разом з іншими 200 організаціями з України отримали безоплатну ліцензію в межах спеціального проєкту
  • Завдяки Canva дизайнери мають доступ до швидких і зручних преміальних інструментів редагування візуалів.
  • ABBYY піклуються про тих, хто працює з документами фонду. Організація подарувала нам ліцензію на спеціальну програму, що дозволяє змінювати формати файлів за лічені секунди!
  • Happy Monday, robota.ua, Work.ua – з вашою допомогою знаходимо потужні підкріплення. Ми шукаємо нові таланти на цих ресурсах завдяки безоплатному розміщенню вакансій для представників громадської сфери.

Дякуємо всім, хто долучається до підтримки українських благодійних фондів і громадських організацій.

Разом до перемоги!

Новини