Дводенний тренінг для освітян проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини».

В Ужгороді завершився дводенний тренінг для освітян проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини».

Учасники мали змогу разом проаналізувати вплив війни на освітні процеси. Віримо, що навчання допоможе посилити професійні спроможності та комунікаційні навички шкільної громади.«У такі часи потрібно володіти не лише зброєю, але й інформацією», – зауважила Юлія Кішенко, менеджерка освітніх програм Восток SOS.

23 директори та заступники шкіл Луганської області долучилися до нашого заходу в Ужгородському замку. Навіть повітряна тривога не завадила навчанню – під звуки сирени ми продовжили тренінг у бомбосховищі

Про права людини в умовах війни розповідали: Serhiy Burov, Aleksandra Kozoroh і Андрій Кінаш. Досвідом роботи з українськими освітянами в Естонії та про адаптацію російськомовних дітей до навчання естонською мовою поділився Aleksei Jašin, співробітник організації MTÜ Mondo. Тренерка Oksana Moroz, засновниця ініціативи «Як не стати овочем», розповіла учасникам про інформаційну гігієну.

Організатором заходу є Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv і естонською організацією MTÜ Mondo. Захід відбувся за фінансової підтримки Estonian Centre for International Development.

Більше фото ви можете знайти за посиланням.

Новини