Ще одна наша перемога проти незаконних дій ПФУ щодо незаконного призупинення пенсії ВПО.

У січні 2019 року в юридичну приймальню Восток-SOS, що в м Рубіжне Луганської області, звернулося подружжя пенсіонерів із м. Луганськ, що наразі тимчасово мешкає в м Рубіжне, зі скаргою, що Рубежанське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Луганській області (далі – ПФУ) призупинило виплачувати їм пенсії за віком.

За фактом поданої скарги, ми звернулися в ПФУ з вимогою відновити виплати пенсій, вказавши неправомірність таких дій із посиланням на норми національного і європейського законодавства. Після того, як ПФУ відмовився відновити виплату пенсію літній парі, було прийнято рішення захищати їхні права в суді.

08 лютого 2019 року в Луганський окружний адміністративний суд нами було направлено дві позовні заяви з вимогами визнати дії ПФУ незаконними і зобов’язати його відновити виплатити пенсію. Судом було порушено дві адміністративні справи №№ 360/551/19 і 360/552/19.

А в травні 2019 року судом було винесено два рішення за якими дії ПФУ про призупинення пенсії подружній парі пенсіонерів були визнані незаконними, також суд зобов’язав ПФУ відновити виплату незаконно припинених пенсій.

Нарешті в червні 2019 року,  після того як Перший апеляційний адміністративний суд повернув апеляційні скарги ПФУ, рішення вступили в законну силу

На даний час до ПФУ направлено заяви щодо добровільного виконання рішення суду про відновлення виплати пенсій, так як умисне невиконання судового рішення це злочин відповідальність за яке передбачено статтею 382 КК України.

Share