IMG_0049

На минулому тижні між службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та благодійною організацією «Благодійний фонд «Восток-СОС» було підписано угоду про співробітництво у сфері організації оздоровлення та відпочинку 200 дітей шкільного віку від 7 до 17 років які потребують особливої соціальної уваги та підтримки із зони проведення антитерористичної операції, а вже сьогодні, 10 листопада, 82 дітей з прифронтової території зони проведення АТО вирушили на відпочинок та оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що у с. Карапиші Миронівського району, роботу якого організувала служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Працівники служби у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації зустріли дітей які прибули на Київський вокзал та автобусами відправили відпочивальників до табору.

Негаразди можуть траплятися будь-коли і будь з ким, ніхто не застрахований від нещасних випадків, непередбачуваних ситуацій чи військових конфліктів, в центрі якого опинилися діти з Луганщини. Але завдання дорослих, державних органів влади та благодійних організацій зробити все можливе для того, щоб кожна дитина почувалася у безпеці та не була позбавлена свого права на щасливе та безтурботне дитинство. Саме таке дитинство покликані забезпечувати служба у справах дітей та сім’ї Київщини і благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС».

IMG_0014 IMG_0028 IMG_0008

Share