Запрошуємо переселенців та жителів Луганської та Донецької областей, які працюють із внутрішньо переміщеними особами, до участі у онлайн-тренінгах.

Про що говоритимемо?

  • Інформаційну гігієну, пошук та перевірку інформації на достовірність, а також приховані пастки отримання інформації онлайн.
  • Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством. Розглянемо програми й адміністративні послуги в Україні, пільги та можливості для ВПО, а також де і як знайти актуальну офіційну інформацію.
  • Право на освіту для жителів тимчасово окупованих і звільнених територій: що потрібно знати для вступу до ВНЗ.
  • Розберемо прості алгоритми дій для отримання передбачених законодавством послуг.Потренуємося писати звернення, заяви та скарги.

Тренінги триватимуть у форматі онлайн з 22 по 30 травня.

22.05.21 – Онлайн на платформі ZOOM

23.05.21 – Онлайн на платформі ZOOM (із сесією про освіту для жителів прифронтових територій і окремих районів Луганської та Донецької областей)

29.05.21 – Онлайн на платформі ZOOM

30.05.21 – Онлайн на платформі ZOOM (із сесією про освіту для жителів прифронтових територій і окремих районів Луганської та Донецької областей)

Для участі у навчанні необхідно зареєструватися за посиланням до 20 травня – https://forms.gle/JTBqnS4q6ym5pCKY6

По завершенню тренінгів учасники отримають посилання на важливі й корисні електронні ресурси, а також інформаційні матеріали з покроковими інструкціями щодо перетину КПВВ, оформлення паспорту, пенсійних виплат тощо.

Відповіді на додаткові питання можна отримати у координаторки освітнього напрямку Юлії Красільникової: (096) 596 57 86, [email protected]

Share