День охорони довкілля: у Вінниці відбувся тематичний денний табір для підлітків від БФ «Схід SOS»

З нагоди Дня охорони довкілля спеціалістки мережі безпечних просторів для жінок і дівчат «Затишно space» від Благодійного фонду «Схід SOS» провели дводенний табір для підлітків у Вінниці. Серед 20 учасників і учасниць віком 12-14 років були переселенці з тимчасово окупованих і прифронтових громад України.

«Ми підготували різні вправи, кросворди та майстер-класи, аби діти відпочили та поспілкувалися одне з одним. Це були чудові дні, ми чули багато сміху, підлітки відволіклися та почали літо в позитивній атмосфері», – розповіла педагогиня Юлія Дейнека.

Організаторки зазначили, що розмови про екосвідомість допомагають молоді розвивати почуття відповідальності за довкілля, також ключовою задачею було навчити учасників і учасниць приймати рішення, що зберігатимуть навколишнє середовище. 

У межах активностей підлітки здружилися, обмінялися контактами та продовжили спілкування в соціальних мережах. 

«Я познайомилася з новими людьми, брала участь в екологічному квесті, розписі шоперів і одягу. Мені дуже сподобалася станція «Еко steam», де ми сконструювали модернізованих тваринок із вторсировини. Я вперше зіграла у гру «Планета» та спробувала створити природоохоронний знак», – розповіла учасниця Валерія, 13 років.

Детальніше про захід за посиланням.

Табір організовано в межах проєкту «Підтримка постраждалих від війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України», реалізовано БФ «Схід SOS» за фінансової підтримки ЄС.

Новини