Чи почує країна дітей? Результати моніторингу «Голоси дітей»*

p409720 листопада, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбудеться прес-конференція за результатами унікального моніторингу «Голоси дітей». Під час прес-конференції ви дізнаєтесь про основні проблеми дотримання прав дитини та матимете можливість почути підготовлені рекомендації дорослим з вуст юних моніторів.

Унікальність дослідження полягає в тому, що його провели саме діти віком від 12 до 16 років.

Презентація результатів моніторингу приурочена до 26- річниці конвенції ООН про права дитини. Для більшості населення України  20 листопада –  звичайний день. Тільки ті, хто займається правами дитини і частково самі  діти знають, що це дуже важлива і символічна дата – Всесвітній день дитини. Саме в цей день коаліція неурядових організацій «Права дитини в Україні»  презентує попередні результати унікального дослідження прав дитини.

У  прес-конференції  візьмуть участь діти, які безпосередньо проводили моніторинг та представники Коаліції «Права дитини в Україні».

* * *

Прес-конференцiя вiдбудеться в примiщеннi  прес-центру інформаційній агенції «Інерфакс-Україна» за адресою: вул. Рейтарська, 8/5. Вхiд для преси — вiльний. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Контакти:

Тарабанова Світлана (050)623 58 46

_____________________

* Дослідження було проведено групою дослідників і дослідниць (12 дітей віком від 12 до 16 років з 6 населених пунктів України:м. Біла Церква, м. Житомир, м. Київ, м. Суми, м. Харків, с. Шевченкове) та представництва Коаліції «Права дитини в Україні». Опитування проводилось серед дітей 12-16 років. В ході дослідження було зібрано 176 анкет. Дослідження проведено з у школах через анкетування за методикою, адаптованою дітьми з аналогічного у Швеції. До обробки результатів були залучені дослідники Сумського державного університету.

 

Share