Членкиня правління фонду Оксана Куянцева взяла участь у 32-му економічному форумі в місті Карпач.

Це найбільша політична та економічна конференція в Центральній та Східній Європі. Цьогоріч форум триває 3 дні, багато дискусійних панелей присвячені наслідкам повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Захід об’єднав близько 5 000 людей: громадські діячі, дипломати, журналісти, представники бізнесу, державних і місцевих органів влади. Серед них понад 200 громадян України.

Оксана Куянцева, Войцех Понікєвський (UNICEF) і Джон Гроган (Ukrainian-British City Club) виступили під час панельної дискусії «Солідарність з Україною: соціальна участь і гуманітарна допомога».

Учасники обговорювали поточну ситуацію у прифронтових областях України, ділилися баченням про перші кроки у впровадженні стратегії відбудови та акцентували увагу на сфері освіти.

«Країна потребує довготривалих програм підтримки, що допомагатимуть трудоспроможному населенню формувати економічну стабільність, як-от підтримка релокованого середнього бізнесу чи реальна допомога для запуску стартапів. Крім того, важливо піклуватися про незахищені групи населення, відбудовувати та ремонтувати шелтери, забезпечувати гідні умови проживання», – зауважила Оксана Куянцева.

Також членкиня правління зазначила, що фонд реалізує програми з довгостроковою перспективою, спрямовані на психологічну реабілітацію постраждалих від війни та підтримку освітян.

У межах дискусії щодо майбутнього повернення біженців з-за кордону, спікери висловили сподівання, що це стане могутнім потенціалом для розбудови та зміцнення зв’язків з європейськими країнами, які зараз активно допомагають Україні.

Новини