Будівництво терцентру в селі Плисків

За декілька місяців у селі Плисків наша команда встигла зробити чимало: замінити планування та електромережі, системи опалення, виконати демонтажні роботи. Ми готові поділитися вражаючими результатами – плануємо відкриття терцентру для ВПО вже в березні. 

Новий центр соціального обслуговування функціонуватиме на базі Плисківського психоневрологічного інтернату. Після відкриття там житимуть 30 людей, всі вони – евакуйовані з прифронтових і деокупованих територій нашим фондом. 

Шелтер обладнаний відповідно до потреб евакуйованих людей із ментальними порушеннями та представників маломобільних груп населення – вони перебуватимуть під цілодобовим наглядом спеціалістів.

Процеси демонтажу та перепланування також зроблені з урахуванням їхніх потреб – розташування кімнат буде зручним для пересування на колісних кріслах і функціональних ліжках. 

Нагадаємо, минулоріч БФ «Восток SOS» розпочав ремонт старих будівель, що знаходяться на територіях лікарень, терцентрів тощо. Ініціатива допомагає створювати нові місця для постраждалих унаслідок війни, яких наша команда евакуює із зон бойових дій і прифронту.

Будівництво відбувається за підтримки ACTIONAID.

Слідкуйте за хештегом #будівництво_sos і чекайте на відкриття терцентру у Плискові вже цього місяця!

Новини