Брошура «У випадку надзвичайної ситуації або війни»

Брошуру «У випадку надзвичайної ситуації або війни» презентували у Києві. Її розповсюджуватимуть у південних та східних областях України.

Розробкою інструкцій займалися Центр стратегічних комунікацій та інформбезпеки разом із Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних сил України та громадськими організаціями.

Брошура містить базові рекомендації, які можна прочитати швидко в момент безпосередньої небезпеки: як підготувати свій дім, що робити під час обстрілів зі стрілецької зброї чи артобстрілів.

“Під час нещодавньої ескалації на кордонах України ми побачили, що є запит на таку інформацію. Ми побачили, як агресор працює з населенням, намагаючись залякати і деморалізувати. Страх і паніка, як відомо, є найкращим ґрунтом для проведення дезінформаційних операцій… Ми взяли за зразок шведську брошуру, яка є надзвичайно короткою, але водночас містить дуже практичні поради”, – зазначила керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформбезпеки Любов Цибульська під час презентації.

Згодом брошуру планують перекласти кримськотатарською, англійською та російською мовами.

Ознайомитися із брошурою можна тут:

Новини