БО «Благодійний фонд «Восток-СОС» оголошує тендер з закупівлі, фасування та доставки продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС» оголошує тендер з закупівлі, фасування та доставки продуктів харчування та гігієни для індивідуальних гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від воєнних дій, які проживають в місцях компактного поселення (шелтерах) в областях України: Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська (можливо також Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька).

Продукти харчування та гігієни будуть фасуватися та доставлятися Переможцем тендеру напряму в шелтери в залежності від запитів від них, після подання заявок від «Восток-СОС» на постійній основі впродовж дії гуманітарного проекту «Екстрене реагування в Україні», за підтримки CARE (до грудня 2022 року):

  • 4 000 продуктових індивідуальних наборів
  • 3 200 гігієнічних наборів для жінок
  • 800 гігієнічних наборів для чоловіків
  • 500 підгузків для дорослих
  • 300 продуктово-гігієнічних наборів для дітей до 3-х років.

Детальний перелік складу кожної категорії товарів та послуг, а також вимоги до постачальників за посиланням.

Пропозиції приймаються до 18:00 14 серпня 2022 року.

Дата проведення тендеру – 15 серпня 2022 року.

ОНОВЛЕНО:

Пропозиції приймаються до 18:00 17 серпня 2022 року.

Дата проведення тендеру – 18 серпня 2022 року.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 17 серпня 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі, фасування та доставки продуктів для індивідуальних гуманітарних наборів».

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі (враховуватимуться наявність та спектр товарів, вартість, можливість доставки, знижки, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації).

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 13 серпня 2022 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із закупівлі, фасування та доставки продуктів для індивідуальних гуманітарних наборів».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 6 тел. 0971053776

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини