БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС» ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ЛІЖКО-МІСЦЬ, МЕБЛІВ, УСТАТКУВАННЯ ТА ТЕКСТИЛЬНИХ ВИБОРІВ ДЛЯ МІСЦЬ КОМПАКТНОГО ПОСЕЛЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі ліжко-місць, меблів, устаткування та текстильних виборів для місць компактного проживання (МКП) внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Товари будуть доставлені Постачальником безпосередньо до 15 МКП, що знаходяться на території Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської областей України  (в залежності від запитів конкретних шелтерів). Транспортно-заготівельні витрати відбуваються за рахунок Постачальника.

Закупівля засобів особистої гігієни здійснюватиметься в рамках Проєкту «Евакуація вразливих цивільних осіб із територій, які постраждали від гуманітарної кризи, та підтримка потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні» за підтримки Peace Winds Japan (PWJ):

  • Односпальне ліжко з матрасом – 46 од.
  • Двоярусне ліжко з матрасом – 120 од.
  • Комплект постільної білизни – 676 од.
  • Подушка – 494 од.
  • Ковдра – 574 од.
  • Рушник – 596 од.
  • Функціональне ліжко з протипролежневим матрасом – 106 од.
  • Столик приліжковий для функціонального ліжка – 106 од.
  • Поручні для функціонального ліжка – 106 од.

Термін надання послуг: до 15 березня 2023 року.

Оплата послуг: безготівкова оплата.

Тендерну документацію можна завантажити за посиланням:

Постачальник може надати пропозиції як і на повниий, так і на частковий обсяг закупівлі. Участь такого  постачальника у тендері є дійсною.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі (враховуватимуться наявність та спектр товарів, вартість, можливість доставки, знижки, попередній досвід роботи у відповідній сфері, гарні рекомендації).

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 12 лютого 2023 року поштою в запечатаному конверті з маркуванням  “ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ЛІЖКО-МІСЦЬ, МЕБЛІВ, УСТАТКУВАННЯ ТА ТЕКСТИЛЬНИХ ВИБОРІВ ДЛЯ МІСЦЬ КОМПАКТНОГО ПОСЕЛЕННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ.

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини