14513755_1141254979251626_1821594834_o

В вересні на щорічній конференції ОБСЄ з прав людини у Варшаві, «Коаліція заради миру на Донбасі», членом та ініціатором якої також є Благодійний Фонд «Благодійна Організація «Восток-SOS», презентували результати роботи по моніторингу прав людини на Сході України, правил перетинання лінії розмежування, стану інфраструктури у прифронтових територіях, документування воєнних злочинів на Донбасі.

За лінками нижче можна ознайомитись із усіма доповідями, що були представлені в Польщі.

Соціальні права на Донбасі. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”.

Короткий виклад звіту підготовано благодійним фондом “Восток-SOS”.

Страчені та катовані на Донбасі. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Довільні і позасудові вбивства, тортури, насильницькі зникнення, незаконні затримання. Короткий виклад звіту підготовлено громадською організацією “Мирний берег”.

Порушення прав людини у “ЛНР”/”ДНР”. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Законодавство і практика. Короткий виклад звіту підготовано громадською організацією “Харківська правозахисна група”.

Руйнування на Донбасі. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Обсяги, спроби реконструкції та перспективи відшкодування жертвам. Короткий виклад звіту підготовано громадською організацією “Харківська правозахисна група”.

Місця несвободи. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Місця несвободи у Східній Україні у військовому конфлікті. Короткий виклад звіту підготовано Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Невисловлений біль. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Ґендерно-обумовлене насильство в зоні конфлікту на сході України. Короткий виклад звіту підготовано Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Залучення дітей у незаконні збройні формування під час збройного конфлікту на Донбасі. Короткий виклад звіту підготовано Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Зниклі безвісти. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Проблеми з урегулюванням офіційного статусу зниклих безвісти під час збройного конфлікту в Україні. Короткий виклад звіту підготовано благодійною організацією “Восток-SOS.

Свобода пересування. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Свобода пересування у Східній Україні. Перетин лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях. Короткий виклад звіту підготовано благодійним фондом “Восток-SOS”.

Заклади охорони здоров’я у зоні АТО. Звіт Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”. Використання заборонених методів і шляхів ведення війни з повагою до закладів охорони здоров’я на сході України. Короткий виклад звіту підготовано Луганським обласним правозахисним центром.

Share