БФ «ВОСТОК SOS» ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ МЕБЛІВ, ТЕКСТИЛЮ ТА ПОБУТОВИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ БАХМУТСЬКОГО КОЛЕДЖУ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі меблів, тектсилю та побутових речей для Бахмутського коледжу у Рівненській області.

Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо у місце призначення, що розташоване у смт Гоща, Рівненської області за рахунок БО «БФ «Восток-СОС».

 Тендерна документація:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 27 вересня 2023 року Новою поштою в запечатаному конверті з маркуванням «ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ МЕБЛІВ, ТЕКСТИЛЮ ТА ПОБУТОВИХ РЕЧЕЙ». Учаснику слід врахувати терміни доставки.

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ,  Нова Пошта № 57 тел. 0972133107.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 18:00 27 вересня 2023 року.

Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected] або за номером телефону 098 808 62 50 (Владислав).

Новини